Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Meer weten

PATRICK SMETS.

Aarschotsesteenweg 328
2500 Lier

Telefoon: 03 482 21 51
E-mail: info@psmets.net.bmw.be

Patrick Smets
Gedelegeerd Bestuurder

Telefoon: 03 482 21 51 03 482 21 51
E-mail: info@psmets.net.bmw.be

Telefoon: 03 482 21 51 03 482 21 51
E-mail: info@psmets.net.bmw.be
Steven Van de Leur
Commercieel Directeur

Telefoon: 03 420 00 49 - 0476 46 26 46 03 420 00 49 - 0476 46 26 46
E-mail: steven.van-de-leur@psmets.net.bmw.be

Telefoon: 03 420 00 49 - 0476 46 26 46 03 420 00 49 - 0476 46 26 46
E-mail: steven.van-de-leur@psmets.net.bmw.be


Ben Van de Velden
Verantwoordelijke Verkoop

Telefoon: 03 420 00 43 - 0495 24 59 48 03 420 00 43 - 0495 24 59 48
E-mail: ben.van-de-velden@psmets.net.bmw.be

Telefoon: 03 420 00 43 - 0495 24 59 48 03 420 00 43 - 0495 24 59 48
E-mail: ben.van-de-velden@psmets.net.bmw.be
Tom De Saedeleer
Verkoper Nieuwe Wagens

Telefoon: 03 420 00 42 - 0479 46 53 64 03 420 00 42 - 0479 46 53 64
E-mail: tom.desaedeleer@psmets.net.bmw.be

Telefoon: 03 420 00 42 - 0479 46 53 64 03 420 00 42 - 0479 46 53 64
E-mail: tom.desaedeleer@psmets.net.bmw.be
Maxim Peeters
Verkoper Nieuwe Wagens

Telefoon: 03 420 00 61 - 0498 17 72 88 03 420 00 61 - 0498 17 72 88
E-mail: maxim.peeters@psmets.net.bmw.be

Telefoon: 03 420 00 61 - 0498 17 72 88 03 420 00 61 - 0498 17 72 88
E-mail: maxim.peeters@psmets.net.bmw.be
Vincent Dom
Product Genius

Telefoon: 03 420 00 65 03 420 00 65
E-mail: Vincent.Dom@psmets.net.bmw.be

Telefoon: 03 420 00 65 03 420 00 65
E-mail: Vincent.Dom@psmets.net.bmw.be
Pascale Van Rompa
Administratie

Telefoon: 03 420 00 62 03 420 00 62
E-mail: pascale.van-rompa@psmets.net.bmw.be

Telefoon: 03 420 00 62 03 420 00 62
E-mail: pascale.van-rompa@psmets.net.bmw.be
Caroline Teugels
Administratie

Telefoon: 03 420 00 62 03 420 00 62
E-mail: caroline.teugels@psmets.net.bmw.be

Telefoon: 03 420 00 62 03 420 00 62
E-mail: caroline.teugels@psmets.net.bmw.be


Tim Nuijens
Verantwoordelijke Tweedehandswagens

Telefoon: 03 420 00 47 - 0476 26 60 52 03 420 00 47 - 0476 26 60 52
E-mail: tim.nuijens@psmets. net.bmw.be

Telefoon: 03 420 00 47 - 0476 26 60 52 03 420 00 47 - 0476 26 60 52
E-mail: tim.nuijens@psmets. net.bmw.be
Bert Pauwels
Verkoper Tweedehandswagens

Telefoon: 03 420 00 47 03 420 00 47
E-mail: bert.pauwels@psmets.net.bmw.be

Telefoon: 03 420 00 47 03 420 00 47
E-mail: bert.pauwels@psmets.net.bmw.be


Tom Jacobs
Verantwoordelijke Naverkoop

Telefoon: 03 420 00 45 03 420 00 45
E-mail: tom.jacobs@psmets.net.bmw.be

Telefoon: 03 420 00 45 03 420 00 45
E-mail: tom.jacobs@psmets.net.bmw.be
Elke Peeters
Service Advisor

Telefoon: 03 420 00 44 03 420 00 44
E-mail: elke.peeters@psmets.net.bmw.be

Telefoon: 03 420 00 44 03 420 00 44
E-mail: elke.peeters@psmets.net.bmw.be
Robin Van de Vel
Service Advisor

Telefoon: 03 420 00 60 03 420 00 60
E-mail: robin.van-de-vel@psmets.net.bmw.be

Telefoon: 03 420 00 60 03 420 00 60
E-mail: robin.van-de-vel@psmets.net.bmw.be
Shelly Kerckhofs
Service Advisor

Telefoon: 03 420 00 40 03 420 00 40
E-mail: shelly.kerckhofs@psmets.net.bmw.be

Telefoon: 03 420 00 40 03 420 00 40
E-mail: shelly.kerckhofs@psmets.net.bmw.be
Guan Martens
Service Advisor

Telefoon: 03 420 00 41 03 420 00 41
E-mail: guan.martens@psmets.net.bmw.be

Telefoon: 03 420 00 41 03 420 00 41
E-mail: guan.martens@psmets.net.bmw.be


Ann Vets
Verantwoordelijke boekhouding

Telefoon: 03 420 00 68 03 420 00 68
E-mail: ann.vets@psmets.net.bmw.be

Telefoon: 03 420 00 68 03 420 00 68
E-mail: ann.vets@psmets.net.bmw.be


Geert Neirynck
Verantwoordelijke Magazijn

Telefoon: 03 420 00 46 03 420 00 46
E-mail: geert.neirynck@psmets.net.bmw.be

Telefoon: 03 420 00 46 03 420 00 46
E-mail: geert.neirynck@psmets.net.bmw.be
Kevin Thomas
Medewerker Magazijn

Telefoon: 03 420 00 67 03 420 00 67
E-mail: kevin.thomas@psmets.net.bmw.be

Telefoon: 03 420 00 67 03 420 00 67
E-mail: kevin.thomas@psmets.net.bmw.be


Tom Van Kelst
Hoofdtechnieker

David Switters
Hoofdtechnieker

Stevie Lischetzky
Mechanieker

Kenny Janssens
Mechanieker

Joeri Roelants
Mechanieker

Kevin Minten
Mechanieker

Kevin Cammerman
Mechanieker



Jonas Meulepas
Verantwoordelijke Carrosserie

Telefoon: 015 24 04 71 015 24 04 71
E-mail: jonas.meulepas@blutsqi.be

Telefoon: 015 24 04 71 015 24 04 71
E-mail: jonas.meulepas@blutsqi.be
Stefan Trap
Service Advisor - Carrosserie

Telefoon: 03 420 00 69 03 420 00 69
E-mail: stefan.trap@psmets.net.bmw.be

Telefoon: 03 420 00 69 03 420 00 69
E-mail: stefan.trap@psmets.net.bmw.be
Hans Luyten
Carrossier

Jeroen Joostens
Carrossier

Rudy Dupont
Carrossier

Pascal Van Egdom
Carrossier


Showroom

Aarschotsesteenweg 328
2500 Lier

Contact

Telefoon: 03 482 21 51 03 482 21 51

Openingsuren

Ma - Do: 9u - 18u30
Vr: 9u - 18u
Za: 10u - 16u

Carrosserie

Aarschotsesteenweg 328
2500 Lier

Contact

Telefoon: 015 24 04 71 015 24 04 71
E-mail: jonas.meulepas@vets-vdb.be

Openingsuren

Ma - Vr: 8u - 18u
Za: 8u - 16u

Werkplaats

Aarschotsesteenweg 328
2500 Lier

Contact

Telefoon : 03 420 00 41 03 420 00 41
E-mail: tom.jacobs@psmets.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do: 8u - 18u
Vr: 8u - 17u

Receptie

Aarschotsesteenweg 328
2500 Lier

Contact

Telefoon: 03 482 21 51 03 482 21 51
E-mail: tom.jacobs@psmets.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do: 7u45 - 18u30
Vr: 7u45 - 18u

BMW Patrick Smets N.V.

Aarschotsesteenweg 328, 2500 Lier, Belgique
Aarschotsesteenweg 328
2500 Lier, Belgique

BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte aan.

Hier
BMW afspraak

Maak een afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Bekijk ze hier
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
Top